• Українська
 • Русский
 • (0522) 24-65-03, (050) 428-77-55, (067) 428-77-55

  Єгипет

  Гарячі тури

  Детальніше про Єгипет

  Єгипет – країна, в якій літо цілий рік, Єгипет – країна, в якій не буває зими … Єгипет це Єгипет … Хто не був в Єгипті – не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля … не знає, що таке справжній відпочинок , не знає, як це здорово – вирватися в літо посередині зими!

  Єгипет – чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури. Тіні богів, мумії фараонів, загадкові сфінкси і величні гробниці – ці поняття відомі навіть самим далеким від історії людям. Велика кількість історичних пам’яток світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс – все це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.

  Єгипет був і залишається країною самого недорогого масового пляжного відпочинку. В Єгипет, на узбережжя Червоного моря, «злітаються» серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються під воду – помилуватися коралами. Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі: сюди хочеться повернутися знову і знову.

  Популярні напрямки

  ×

  ×