• Українська
 • Русский
 • (0522) 24-65-03, (050) 428-77-55, (067) 428-77-55

  Туніс

  Гарячі тури

  Детальніше про Туніс

  Не можна сказати, що Тунісу прямо-таки вистачає зірки з туристичного небосхилу, але свою щорічну «порцію» туристів (а здебільшого – туристок) він отримує стабільно. Його можна було б вважати цілком рядовим пляжним напрямком з непоганим морем без надмірних підводних красот, середньої «екскурсійки» і не дуже сучасними готелями. Якби не одне «але» під назвою таласотерапія. Вдало запозичивши у своїх колишніх колонізаторів-французів їх «технології», тунісці досі так і не спромоглися розібратися зі своїм готельним фондом.

  Так воно і тягнеться до цих пір: талассо в країні цілком на рівні і за досить привабливими цінами, а ось готелі – на жаль і ах – в більшості своїй досить старі, з невеликими територіями. І, крім того, нечисленні. Ідея пропонувати відпочиваючим практично те ж, що в Європі, але за нижчими цінами приносить прибуток вже не перший рік: неабияка кількість прихильниць обгортань і обмазуванням це підтверджує. Якби в країні було побільше нових готелів, справи з туризмом йшли б ще краще.

  Самі невгамовні мандрівники частіше вибирають Сусс з насиченою «екскурсійкою», модними дискотеками, сучасними центрами таласотерапії і всілякими активностями від гольфу до яхтового спорту. Кращі готелі – за межами міста, в Порт-ель-Кантауі.

  Популярні напрямки

  ×

  ×