• Українська
 • Русский
 • (0522) 24-65-03, (050) 428-77-55, (067) 428-77-55

  Ізраїль

  Гарячі тури

  Детальніше про Ізраїль

  Древній багатонаціональний Ізраїль приготував кожному заняття до душі: пляжний відпочинок на Середземному і Червоному морі, паломницькі тури по святинях трьох релігій, лікування на Мертвому морі і потужну «екскурсійку».

  Ізраїль може похвалитися цілком заслуженою цілорічною популярністю: одні їдуть сюди занурюватися в давню історію, інші – поправляти розхитані нерви на цілющих просторах Мертвого моря (в які, до речі, не дуже-то і упірнеш – занадто вода щільна через солі), треті – занурюватися в загальний наркоз на операційних столах кращих лікарів, четверті – знову-таки занурюватися, але вже в Червоне море, з аквалангом, п’яті – проводити відпустку на пляжі, нічого не роблячи. Так, мало не забули: молодь нерідко відправляється в Ізраїль ще й для того, щоб як слід відтягнутися на чадних вечірках в тутешніх нічних клубах, потопаючи в ритмах модної музики і клубах ароматного диму.

  «Тель-Авів гуляє, Єрусалим молиться, Хайфа працює». В принципі, це все, що потрібно знати про те, як влаштований Ізраїль. Це дуже різна, але вельми компактна країна, і протягом однієї двотижневої відпустки можна запросто об’їхати її всю.

  На пляжах Тель-Авіва мешкає, в основному, молодь. Тут багато барів, дискотек, пінних вечірок та конкурсів мокрих майок. Герцлія – респектабельний курорт, розрахований на заможних туристів. Там багато розкішних готелів, ресторанів і заспокійлива атмосфера. Так само тихо і спокійно, але набагато дешевше – в Нетанії – це місце відмінно підходить для сімейного відпочинку з маленькими дітьми.

  Популярні напрямки

  ×

  ×