• Українська
 • Русский
 • (0522) 24-65-03, (050) 428-77-55, (067) 428-77-55

  Грузія

  Гарячі тури

  Детальніше про Грузію

  Гостинна Грузія закликає туристів на шашлик і «Кіндзмараулі» з багатослівними тостами, запрошує на пляжний відпочинок в квітучий Батумі і лікування в Боржомі.

  «Тільки я очі закрию – переді мною ти встаєш … Тільки я очі відкрию – над віями пливеш» – так могли б ми зізнатися в любові до древньої, гордої, привітної, вільної Грузії. Важко визначити однозначно, чи нам такий милий край Сакартвело: гостинністю і тостами, суворою красою гірських храмів або харчевнями старого Тбілісі, «Кіндзмараулі» або «Суліко», лезгинкою або простодушним мистецтвом Піросмані. Сюди приїжджаємо пити «Боржом» і гуляти по цілому квітучому Батумі, ніжитися на чорноморських пляжах і вдихати вічну красу Кавказьких гір, в кінці кінців – просто жити по-грузинськи. А коли після приїзду запитають, де нас так довго носило, відповімо класично: «Спершу на поминках у князя Кіпіані, потім на хрестинах у князя Вардіані, потім в ресторані, а потім в духані».

  Розповідати про пишноти Грузії можна нескінченно, та й дізнатися цю країну за одну поїздку не вийде, хіба що познайомитися. Але знайомство це залишить в серці слід неймовірної краси, який буде раз за разом вабити вас повернутися. Залишається лише розпланувати з десяток поїздок, щоразу відкриваючи нові грані цього старовинного і душевного краю.

  Великих міст тут небагато: «тепле джерело» – Тбілісі з його соборами, театрами, сірчаними лазнями, затишними вуличками і шашличними, древній Кутаїсі – столиця Колхидського царства, Батумі – південний коктейль із старовинних будівель і сучасного морського курорту, а також більш скромні, але все ж цікаві Горі, Зугдіді, Поті та Руставі. А вже всі селища і села, що несуть в собі частинку історії і оточені приголомшливими пейзажами, не перелічити, але побувати хочеться скрізь.

  Можна виділяти для кожної поїздки конкретний регіон, щоб не розпорошуватися і встигнути скуштувати максимум, без суєти і поспіху. Аджарія славиться реліктовими лісами, пляжами теплого Чорного моря і субтропічним кліматом, Мцхета – своєю духовністю і святими місцями паломництва. У Кахетії вас чекає «місто кохання» Сигнахі, старовинні фортеці і нескінченні виноградники, сюди варто навідатися до свята Ртвелі. Гурія цікава храмами з чорного каменю і чорними пісками Урекі. Приїжджайте в гірську Сванетію – країну тисячі веж і перерахуйте їх особисто під час захоплюючого пішого походу. Воістину кожен край Грузії гідний окремої подорожі!

  Популярні напрямки

  ×

  ×