• Українська
 • Русский
 • (0522) 24-65-03, (050) 428-77-55, (067) 428-77-55

  Чорногорія

  Горящие туры

  детальніше про Чорногорію

  Незважаючи на те, що це земля слов’ян, Чорногорія зможе Вас здивувати своїм побутом і різноманітністю. В країну щорічно приїжджає велика кількість туристів, вона в чомусь схожа з Кримом, що робить її ще рідніше. Країна невелика і Ви зможете її з легкістю проїхати повністю за один день, проте, місць, де можна зупинитися – дуже багато.

  Якщо Вам подобається усамітненість з природою, спокій або тиша, то це просто ідеальне місце. Тут можна відпочивати сім’єю з дітьми, до того ж ціни демократичні, тому не сильно позначаться на сімейному бюджеті. Однією з унікальностей є пляжі для нудистів, що розташовуються в курортах Ульцинь і о. Ада-Бояна. Для таких людей створені навіть цілі прибережні комплекси, що дозволять з комфортом поніжитися на теплому сонці, або остудитись в морській воді.

  Піщані пляжі можна зустріти в Будванській Рів’єрі, що є туристичним центром Монтенегро. Тут пропонується побачити цікаву архітектуру або розважитися в різних закладах. Не менш популярний Бечічі, де найдовший пляж з самою дрібною галькою або Петровац з пляжем червоної гальки, що розташовується в бухті. Де Ви зможете також побачити багато історичних пам’яток.

  Для людей, що люблять шик і комфорт, пропонується вибрати Св. Стефан. Це колишня фортеця, що служила можливістю сховатися від піратів, а потім вона стала фешенебельним готелем (комплексом) з самими комфортними умовами. У Чорногорії в цьому готелі дуже люблять зупинятися голлівудські зірки.

  У цій країні можна не лише відпочивати на кращих пляжах, а й поправити здоров’я. Для таких людей пропонується пансіонат Герцег-Нові. Приємний клімат, розвинена інфраструктура і численні пляжі не затьмарять відсутність історичних пам’яток.

  Але, пляжний сезон це не все, що може запропонувати Чорногорія, взимку Ви зможете насолодитися лижними прогулянками по трасах різної складності. Кращими гірськолижними курортами є Жабляк і Колашин, в будь-якому випадку в Чорногорії Вам буде комфортно в будь-який час року.

  Також цю країну робить популярним доступність в фінансовому плані. Ви зможете купити різні предмети без особливих витрат для сімейного бюджету.

  Популярні напрямки

  ×

  ×