• Українська
 • Русский
 • (0522) 24-65-03, (050) 428-77-55, (067) 428-77-55

  Болгарія

  Гарячі тури

  Детальніше про Болгарію

  Привітна Болгарія пропонує туристам найкращі пляжі «їх» Чорного моря, чудовий відпочинок з дітьми і бюджетні гірськолижні тури.

  Хороша країна Болгарія – туристу тут є де розвернутися: пляжний відпочинок, святі місця і цілющі джерела, дивовижні сплетіння архітектурних стилів і пам’ятники старовини, чудова природа, гірськолижні курорти і чисте повітря еко-маршрутів, а головне – все поруч, все компактно. Розміри країни дозволяють за одну поїздку охопити відразу кілька регіонів і набратися вражень рівно до наступного заїзду в цей гостинний край.

  До послуг ледачого відпочинку на пляжі – ціла плеяда знаменитих курортів, імена яких з ваблять своїм теплом і обіцянкою повного розслаблення: Сонячний Берег, Поморіє, Золоті Піски, Русалка, Сонячний День і багато інших. Чорне море в Болгарії тепле, піщані пляжі чисті, а навколо – краса природи та архітектури.

  В країні не надто багато великих міст, але тільки на вивчення Софії і Пловдива можна сміливо витратити всю відпустку. Болгарські міста дихають традиціями і старовиною, в кожному районі можна зустріти старовинний храм або пам’ятник, так що міський туризм дуже цікавий.

  Монастирі, церкви і храми теж є основою окремого виду туризму, паломництво по святих місцях християнської Болгарії – популярний і затребуваний напрямок. Навіть не особливо релігійним мандрівникам варто відвідати головні храми столиці, а також унікальні Рильський і Бачковский монастирі, що чудово збереглися до наших днів.

  З грудня по квітень Болгарія чекає в гості райдерів, для них в мальовничих горах побудовані більше 10 гірськолижних курортів і спортивних центрів, кожен з яких по-своєму унікальний: найстаріший Боровець в Рильських горах, а також ряд невеликих курортів по сусідству, популярний і демократичний Банско , Пампорово, де можна поєднати катання з лікувальними процедурами.

  До речі, оздоровчий відпочинок в Болгарії також популярний у всій Європі, туристи їдуть поправити здоров’я в місцевих бальнеологічних курортах, на мінеральних водах і лікувальних грязях, відмінно поєднуються з м’яким кліматом і свіжим повітрям гір, лісів і моря. Термальні джерела містечка Сапарева-Баня відрізняються найвищою температурою гейзерів, в Велінград і Санданські приїжджають за фтористими водами, що допомагають позбавитися від проблем зі шлунком і обміном речовин, а джерела уздовж узбережжя багаті підвищеним вмістом брому і йоду. При цьому, послуги здравниць і санаторіїв Болгарії доступніше їх аналогів з інших країн Євросоюзу.

  Ще одну примітну особливість Болгарії можна сміливо використовувати для знайомства з різноманіттям слов’янської і європейської культури – міста і курорти країни з весни по осінь приймають безліч всіляких фестивалів і конкурсів. Музика, танці, кіно і мультфільми, народне мистецтво – всіх напрямків не перелічити, головне, не забудьте завчасно дізнатися про великі заходи по сусідству з місцем вашого перебування, можливо, вдасться з головою зануритися в яскраві фарби міжнародних подій і запам’ятати відпустку на все життя.

  Популярні напрямки

  ×

  ×